Oprogramowanie Biurowe i Użytkowe


Funkcjonalność

Funkcjonalność aplikacji wcale nie musi być skomplikowana!!! Jeśli chciałbyś automatyzować lub uporządkować kilka podstawowych rzeczy to śmiało! Tworzymy oprogramowanie niezależnie od ilości wykonywanych funkcji. Celem Naszych produktów jest ułatwić Ci życie. Znalazłeś jakieś oprogramowanie dostępne w Internecie, lecz brakuje mu pewnych funkcjonalności, które uznajesz za niezbędne do takiego narzędzia? Skontaktuj się z Nami i powiedz do czego potrzebujesz oprogramowanie i co ma robić, a My już zajmiemy się resztą.

dedykowane oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie Bazodanowe

W Naszej ofercie znajdują się także rozwiązania bazodanowe. Potrzebujesz aplikacji, która ma przechowywać, przetwarzać i operować na danych? Stworzymy dla Ciebie takie oprogramowanie! Możliwe jest wykorzystanie do przechowywania danych system plików XML, które znacznie zwiększają efektywność i szybkość wykonywanych operacji na dużych plikach lub klasyczne rozwiązanie za pomocą Windows Server Express.

Rozwiązaniem jest Współpraca

Żadne zlecenie nie jest dla Nas straszne!!! Każdy problem jest do rozwiązania, jedyne co potrzeba to pełna współpraca i zrozumienie, bo wiadomym jest, że nie ma ludzi, którzy znają się na wszystkim. Na spotkaniu czy drogą mailową poprosimy o wyjaśnienie Nam zastosowania, dokładnej funkcjonalności i wymagań odnośnie oprogramowania.

Jesteśmy partnerami biznesowymi firmy Microsoft Polska w programie BizSpark.


BizSpark Startup So2Day